خدا این توانایی خارق العاده را دارد که با همه ما طوری رفتار کند که انگار فقط شخص ما فرد مورد علاقه او هستیم. عشق خدا نامحدود است و نیازی ندارد شخص خاصی را انتخاب کند و عشق او شامل تمامی انسان ها و مخلوقات می شود. خداوند فقط عشقش را ابراز نمی کند، بلکه او خود عشق می باشد. ما در این مقاله رابطه میان جول اوستین و خدا را برای شما شرح خواهیم داد.

 

جول اوستین و خدا

 

خداوند شما را دوست دارد چون فرزند و مخلوق او هستید. او روح خود را در شما دمیده است. زمانی که این عشق رو دریافت می کنید، با اعتماد به نفس زندگی می کنید. شما کسی هستید که خدا عاشق اوست. وقتی خودتان را فرد مورد علاقه خدا می بینید، با اعتماد به نفس به درگاه او می روید و شجاعانه دعا می کنید، رویاهایتان را از او می خواهید، به این باور دارید که سلامتی تان بهبود پیدا می کند و درهای جدیدی باز می شود.

نه به خاطر آدمی که شما هستید بلکه به خاطر این که شما مخلوق خداوند هستید و عشق او نامحدود است. جول اوستین حتی کتابی به نام خدا منبع شماست را نیز منتشر کرده است طرفدار زیادی دارد.

جول اوستین به عنوان کشیش

جوئل اوستین، کشیش کلیسای لیک وود در مصاحبه اخیرش با NPR گفت که برخی از کتاب های پرفروش او در کشورهای اسلامی بسیار محبوب می باشد و حتی برخی از مسلمانان در مراسم لیک وود شرکت کرده اند. او همه چیز را بر اساس تنوع هوستون و پیامهای هفتگی اش از منبر تبیین می کند.

 

جول اوستین و خدا

 

او یک کشیش مسیحی می باشد، اما بیشتر در مورد خدا از ادیان ابراهیمی یهودیت و مسیحیت صحبت می کند. علاوه بر این برای خوانندگان مسلمان، هر زمان که او از کتاب مقدس صحبت می کند، می توانیم آن را با قرآن جایگزین کنیم و هر زمان که او به عیسی اشاره می کند، می توانیم به درستی از خدا یا محمد صلی الله علیه و آله دلالت کنیم.

با چنین جایگزینی ساده، تقریباً همه ارائه های او برای مخاطبان مسلمان کاملاً زیبا و حلال می شود. شما می توانید کتاب صوتی چگونه ایمان خود را قوی کنیم از جول اوستین را در سایت نازنین آذرسا با کمترین قیمت و بهترین کیفیت نهیه کنید.

زیرا می توانند از خطابه و دانش وی بسیار سود ببرند. با این وجود اسلام و مسیحیت هر دو در الهیات مشیت الهی مشارکت دارند و در بین بشریت مهربان و فقط زندگی می کنند و در آنجا ما می توانیم مشترک باشیم و با هم کار کنیم و یکدیگر را تحسین کنیم و نیازی به ایجاد دیوارهای مصنوعی نداریم. خداوند در قرآن کریم می فرماید: بگو ای اهل کتاب به کلمه ای برابر با ما و شما برسید. که ما جز خدا را نمی پرستیم و هیچ شریکی برای او قائل نیستیم و برخی از ما دیگران را به غیر از خداوند به عنوان پروردگار نمی شماریم.

اوستین در مصاحبه ای با جرمی هابسون در برنامه رادیویی “اینجا و اکنون که دوشنبه به صورت آنلاین منتشر شد گفت: من مسلمانانی دارم که در کلیسای ما شرکت می کنند و کتابهای من در کشورهای مسلمان نیز فروش بالایی دارد.

 

جول اوستین و خدا

 

عقیده جول اوستین

من تقریباً دو هفته پیش یک گروه کلی از حدود 50 مسلمان را در خدمت داشتم و درست در صف اول نشسته بودند. آنها آمدند و ما روابط خوبی داریم. و من فکر می کنم بخشی از خدمت ما موضوع اصلی ما همین می باشد. آیا عیسی می گوید خدا را با تمام وجود دوست داشته باشید و همسایه خود را همانطور که خودتان را دوست دارید دوست داشته باشید.

و من سعی نمی کنم مردم را در جعبه ای قرار دهم خوب آنها یهودی هستند یا کاتولیک هستند، اینها هستند یا آنها من فقط می گویم می دانید، آنها کسانی هستند که خدا در راه ما قرار داد تا ما آنها را دوست داشته باشیم و این فلسفه ماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست