جول اسکات اوستین که به اختصار به جول اوستین معروف می باشد. یک واعظ، سخنران، نویسنده و کشیش ارشد کلیسای لکوود است. البته اکثر مردم به او لقب کشیش خوش اخلاق را داده اند، چون تا به حال بدون لبخند در هیچ جمعی حضور نیافته است. او همچنین یک روانشناس بسیار قوی و با تجربه به حساب می آید.. کلیسای لیک وود بزرگترین کلیسا غیر فرقه ای در تگزاس آمریکا می باشد که جول هر یکشنبه در مقابل هزاران نفر سخنرانی می کند.

 

جول اوستین

 

فعالیتی که جول اوستین به آن علاقه دارد.

جول اوستین دوست دارد در زمینه ی عشق به خدا و دین حضرت مسیح کار کند و به خود قول داده است که این کار را انجام دهد. در سال 2003 بود که جلو اوستین تصمیم گرفت یک کلیسای دیگر بنا کند، وی مرکز کامپک همان باشگاه تیم بسکتبال هیوستون راکتز را به عنوان ساختمان کلیسا خریداری نمود و پس از 18 ماه تغییرات این ساختمان به یک کلیسا با 16 هزار صندلی تبدیل شد. وقتی اسم کشیش می آید ناخودآگاه این طور به نظر می رسد که باید فقط حرف های مذهبی را از زبان آن ها بشنویم؛ ولی پند ها و سخن های جول اسکات اوستین بیشتر جنبه ی روانشناسی و موفقیت های زندگی و شخصی دارد و فقط درباره ی مسائل مذهبی صحبت نمی کند.

وی سعی می کند تا با حرف های خود ما را به خدا نزدیک تر کند و در وجود ما انگیزه به وجود آورد. او همچنین تلاش می کند که با سخنان روح بخش خود دیدگاه ما را در مقابل مشکلات و کارهای روزانه تغییر دهد و پایه های دینداری ما را قوی تر کند. از این رو کمی در حرف هایش بوی قوانین اسلامی و قواعد قرآنی به مشام می رسد. از این رو هر فردی با هر دینی می تواند به سخنان جول اسکات اوستین گوش کند؛ بدون این که ذره ای به دینش توهین یا بی احترامی شود.

نحوه کلام جول اوستین

جول اوستین همواره کلام خود را با لطافت خاصی بیان می کند. البته اوایل و در سنین جوانی کمی در این زمینه مشکل داشت، اما به تدریج همچون پدرش به یک سخنور ماهر تبدیل شد. اوستین تلاش می کند در بیان ایده ها و نظرات خود از ترکیب قواعد دین و قوانین امروز استفاده کند. همین کار به تنهایی توانسته است تا او را به یکی از بهترین کشیش های این عصر تبدیل نماید. توصیه های جول اسکات اوستین بسیار منطقی می باشد و با حال و هوای امروز زمین سازگاری دارد و می تواند شما را از بند مشکلات و گرفتاری ها رهایی بخشد.

 

جول اوستین

 

به جز این توصیه ها، اوستین بسیار به عشق خدا در حرف هایش اشاره می کند. او کسی می باشد که توانست برای اولین بار عشق خدا را با قوانین دین برای از بین بردن مشکلات و در عین حال نزدیک شدن به خدا ترکیب نماید. علاوه بر این در حرف های اوستین می توان جلوه های زیبای انسانیت را پیدا کرد. به همین منظور می توان جول اوستین را یک کشیش با خدا و در عین حال مدرن معرفی کرد. شاید به خاطر همین است که طرفداران زیادی از بیشتر نقاط جهان شنوای صحبت های زیبای او هستند.

جملات انگیزشی جول اوستین برای رسیدن به موفقیت

1.هر چیزی را که وارد زندگی ات می شود قبول نکن. تو به این دنیا آمده ای تا یک برنده باشی، آمده ای تا زندگی باشکوهی داشته باشی. تو آفریده شده ای تا یک قهرمان در زندگی ات باشی.

2.اول از همه خودت رو بشناس و خودت انتخاب کن. چارچوب ها و استانداردهایی را برای خودت مشخص کن و به مرور آن ها را ارتقا بده. صرفا به این دلیل که چیزی یا شخصی وارد زندگی ات شده است، مالک آن نیستی.

3.وقتی اوضاع باب میل تان پیش نمی رود یا کسی در حق شما بدی کرد، اجازه ندهید باعث شود تا ادامه زندگی تان را با ناامیدی و ناراحتی بگذرانید. به زمانی که با خودتان در صلح بودید، برگردید.

زندگی شخصی

جول اوستین در 4 آوریل 1987 با ویکتوریا اوستین نویسنده آمریکایی پیمان ازدواج بست. در حال حاضر ویکتوریا مدیر مسئول کلیسای لیک وود می باشد. حاصل ازدواج آنها یک پسر به نام جاناتان و یک دختر به نام الکساندرا است. خواهر و برادرهای بزرگتر او، پاول، لیزا و تامارا و خواهر کوچکترش آوریل نیز به او کمک می کنند. برادر ناتنی او جاستین کارهای تبلیغی انجام می دهد و در نیویورک مستقر است. ارزش خالص اوستین در سال 2017 بین 40 میلیون دلار و 60 میلیون دلار متغیر گزارش شد. او با خانواده اش در یک عمارت 17000 فوت مربعی در ریور اوکس، تگزاس با ارزش تقریبی 10.5 میلیون دلار زندگی می کند.

 

جول اوستین

 

او می گوید که به عنوان کشیش ارشد، از کلیسا که بودجه سالانه 70 میلیون دلاری دارد، هیچ دستمزدی نمی گیرد و در عوض به درآمد حاصل از فروش کتاب هایش اکتفا می کند. اوستین در لیست 10 فرد جذاب سال 2006 از نظر باربارا والترز قرار گرفت. جان مک کین، نامزد پیشین ریاست جمهوری، او را به عنوان نویسنده الهام بخش مورد علاقه خود توصیف کرد. خانواده Osteen در صبحانه عید پاک که توسط رئیس جمهور باراک اوباما در کاخ سفید در سال 2010 برگزار شد، شرکت کردند.

دیدگاه اوستین

جول اسکات اوستین به طور کلی از صحبت یا تبلیغ درباره موضوعات بحث برانگیز مانند: ازدواج همجنس گرایان، سقط جنین و سیاست پرهیز می کند. وقتی از او سوال شد که آیا خداوند همجنس بازی را تأیید می کند، پاسخ داد که همجنس گرایی طبق تفسیر ما از کتاب مقدس، گناه است، اما گفت که همجنس گرایان در کلیسای او بدون قضاوت مورد استقبال قرار می گیرند. اوستین در مصاحبه ای با فاکس نیوز در سال 2008 در جریان رقابت های مقدماتی ریاست جمهوری حزب جمهوری خواه، هنگامی که در مورد اینکه آیا او فکر می کند مورمون ها (گروه مذهبی و فرهنگی مرتبط با شاخه اصلی جنبش قدیسان آخرالزمان) مسیحی باشند، صحبت کرد و گفت به نظرم آنها مسیحی هستند. وی همچنین فاش کرد که در این آیین تحصیل نکرده است. اوستین در مصاحبه ای در سال 2011 حمایت خود از اسرائیل را اعلام داشت.

 

جول اوستین

 

کتاب های پرفروش او

هفت کتاب از نوشته های اوستین تا به امروز در لیست پرفروش های نیویورک تایمز قرار گرفته اند. آثار او سرشار از عشق به زندگی و زیبایی اند، و با لحن گرم خود خواننده را به هیجان وا می دارند. برخی از مهم ترین کتاب های او عبارتند از:

 

– قدرت من هستم

به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید

– می توانی اگر بخواهی

– خالی شدن از احساسات منفی

– 10 قانون موفقیت جول اوستین

– درخواست بزرگ داشته باشید.

زبان نوشتاری جول اوستین

زبان آثار او گرم و به شدت صمیمی می باشد. جول اوستین در کتاب هایش به دنبال اثرگذاری بر عمق روح خواننده است؛ به همین دلیل مطالب پیچیده را نیز به ساده ترین و شیواترین شکل ممکن بیان می کند. خواندن آثار اوستین بی تردید برای هر خواننده ی باذوقی، یک فعالیت لذت بخش محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست