درباره نازنین آذرسا موسس نشر صوتی آذرسا

من نازنین آذرسا هستم

و خوشحالم که در این صفحه می توانم با شما صحبت کنم. در رشته مهندسی محیط زیست با رتبه عالی تحصیل کردم و از دوران کارشناسی ارشدم متوجه شدم که می خواهم در زمینه گویندگی فعالیت کنم.

پس با جدیت تمام و علی رغم مخالفتهای اطرافیانم شروع به یادگیری کردم و همیشه خداوند را شاکرم که جزو برترینها بوده ام و می دانستم آینده ام بسیار درخشان است. البته من خودم را به عنوان یک گوینده، خودم را خالی از عیب و ایراد نمی دانم و برای همین است که هر روز تلاش می کنم تا بهتر و بهتر شوم و رضایت شما را بیشتر جلب کنم.

آغاز فعالیت من در زمینه گویندگی

از سال 91، فعالیت گویندگی ام را به صورت جدی در رادیو ایران صدا شروع کردم. بعد از کار در رادیو متوجه شدم که دوست دارم کسب و کاری در زمینه کتابهای صوتی داشته باشم و به این صورت بود که وارد مسیر کارآفرینی شدم و انتشارات خودم را با عنوان «نشر صوتی آذرسا» راه اندازی کردم.

احتمالا شما یکی از کتابهای صوتی من را در سایتهایی مثل نوار، کتابراه، فیدیبو و… شنیده باشید و حالا در سایت اختصاصی خودم می توانید همه کتابهای صوتی و متنی انتشارات آذرسا را تهیه کنید و خود را در دنیای بی نظیر کتابها حس کنید.

خیلی خوشحالم که شما در سایت من حضور دارید و دوستی ما از همینجا شکل می گیرد. من همه کتابهای صوتی ام را با نهایت عشق آماده می کنم و امیدوارم که کتابهای من بتوانند مسیر زندگی و طرز تفکر شما را تغییر دهد و کمکتان کند که زندگی بهتری داشته باشید

. همیشه در زندگی ام، ندای قلبم انگیزه و الهام بخش من بوده و هست و با یاری خدا توانستم موانع سر راهم را با سختی و تلاش از بین ببرم. به همین دلیل هم هست که دوست دارم به شما کمک کنم تا در زندگی خود، به جاهای خوبی برسید و احساسات نابی مثل ایمان، قدرت، آرامش و عشق را تجربه کنید.

دوست دارم بیشتر با شما آشنا شوم و هرازچندگاهی، کتابهای جدیدم را به شما معرفی کنم؛ پس از شما می خواهم آدرس ایمیلتان را در باکس زیر وارد کنید تا بتوانم در آینده نیز با شما در ارتباط باشم. راستی جای آدرس ایمیلتان پیش من امنِ امن است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

فهرست